Takı

Takı

Takı

Son dönemde oldukça revaçta olan erkek takıları, kıyafet ile kombinlendiğinde oldukça şık ve tamamlayıcı birer aksesuar olabiliyor. Şıklığın tamamlayıcısı olmasının yanında kişi sağlığına oldukça faydalı etkileri de bulunan takılar, imalatında kullanılan doğal taşlar aracılığı ile bu özelliği taşıyor.

Erkeklerin En Çok Tercih Ettiği Takılar

Takı konusundaki tabuların yıkılmasının ardından erkekler tarafından en çok tercih edilen takılar bileklik olarak göze çarpıyor. Tasarım bileklikler doğal taş dizeleri, deri ürünlerinin kullanıldığı bileklikler, altın ve gümüş gibi değerli metallerin kullanıldığı bileklikler ve örme bileklik modelleri olarak en çok kullanılan aksesuarlar arasında yer alıyor. Stres alıcı özelliği bulunan doğal taşlardan imal edilen bileklikler ise 2017 yılında revaçta. Bunun yanı sıra erkeklerin en çok tercih ettiği ürünler gümüş bileklik ve kolyeler olarak sıralanıyor.

Erkekler Bilekliklerden Sonra En Çok Kolyeyi Tercih Ediyor

Erkeklerin bilekliğin ardından en çok tercih ettiği takılar ise kolyeler olarak göze çarpıyor. Yapılışında tıpkı bileklikte ki malzemeler gibi ürünlerin kullanıldığı kolyeler nerede ise çoğu erkek ile bütünleşmiş bir aksesuar durumunda.

Uygun fiyatları ve kaliteli tasarım ürünlerinden imal edilen erkek takıları, erkeklerin tamamlayıcı aksesuarlarının olmasının yanı sıra kullanım alanlarına bakıldığında artık erkeklerin de takı konusunda kadınlar kadar iddialı olduğunu ortaya koyuyor.

Kadın Bileklik Çeşitleri Kadar Erkek Bilekliği de Bulunuyor

Kadınların takı merakını hepimiz biliyoruz fakat erkek takıları da artık kadın takılarından çeşit olarak aşağıda değil. Aksine bazı kadınların dahi erkeklere özel üretilmiş takıları kullandıklarını görebiliyoruz.

Alt Kategoriler

Göster:
Sırala:
Bronz Tag Siyah Deri Bileklik TÜKENDİ
Çapa Deri Bileklik 2 - 3 Gün İçinde

Çapa Deri Bileklik

Ürünlerimiz Orjinal G..

20,00TL Vergiler Hariç: 16,95TL

Çapalı Deri Bileklik 2 - 3 Gün İçinde