Menu
Sepet

Paypal Nedir ?

PayPal ile daha güvenli, kolay ve hızlı alışveriş yapın.

PayPal Nedir?

PayPal kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmadan,yalnızca e-posta adresiniz ve PayPal şifrenizle online ve mobil ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan daha güvenli , kolay ve hızlı bir online ödeme yöntemidir.

PayPal ile kartınızı cebinizden çıkarmadan,finansal ve kişisel bilgilerinizi tekrar tekrar girmek zorunda kalmadan alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan yalnızca e-posta adresiniz ve şifreniz. Nerede olursanız olun ister cep telefonunuzdan, ister tablet veya bilgisayarınızdan kolay ve hızlı alışveriş yapın.

PayPal satıcılarla finansal bilgilerinizi paylaşmadan güvenli ödeme yapmanızı sağlar.

PayPal hesabı açmak ve PayPal ile alışveriş yapmak ücretsizdir. Şimdi bir PayPal hesabı açın ve hiçbir ücret ödemeden PayPal güvenliğinden ve kolaylığından yararlanın.

PayPal Alıcı Koruması ile dilediğiniz websitesinden alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. Aldığınız ürün elinize ulaşmaz ya da yanlış gelirse %100 para iadesi alabilirsiniz. Ayrıca yetkisiz ödemelere karşı da koruma altındasınız.

PayPal Tek Tıkla ödeme nedir?
Tek Tıkla Ödeme; hediyevetaki.com’da her alışverişinizde PayPal hesabınıza giriş yapmanıza gerek kalmadan ödemenizi hızla tamamlamanızı sağlayan PayPal güvencesinde bir servistir. PayPal Tek Tıkla ödeme ile alışverişlerinizi daha da hızlı tamamlarsınız.

Tek Tıkla Ödeme servisini iptal etmek isterseniz PayPal hesabınıza giriş yaparak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
Hesabım – Kullanıcı profili – Profili görüntüleyin veya düzenleyin – Param – Önceden onaylı ödemelerim

  • Özgürce alışveriş yapın... PayPal ile nerelerde alışveriş yapabilirim?
    Yurtiçinde ve yurtdışında, 190 ülkede 9 milyonu aşan online alışveriş sitelerinde Türk Lirası dahil olmak üzere 25 para biriminde alışveriş yapabilirsiniz.

  • PayPal ile ilgili detaylı bilgiyi nereden alabilirim?
    Detaylı bilgi almak için www.paypal.com.tr adresinden web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  • PayPal ile ilgili yardıma ihtiyacım var, kime ulaşabilirim?
    PayPal Yardım sayfasında PayPal ile ilgili sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz. https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/helpweb?cmd=help PayPal Müşteri Hizmetlerine telefon ile 444 77 01'den veya e-posta ile destek@paypal.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.