İsimli saat bayan

İsimli saat bayan

İsimli Bayan Saatleri

İsimli saatler son yılların trendleri arasında yer alıyor. Özellikle bayanlar tarafından çok kullanılıyor. Kimi bayan saati sadece aksesuar amaçlı kullanıyor. Bu yüzden öncelikle saatin dış görüntüsü dikkat çekiyor. Saat seçerken ilk özellik görüntüsünün güzel ve gösterişli olmasıdır. İsimli bayan saatleri gibi resim yer alan kişiye özel saatlerde çok rağbet görüyor.

Kişiye Özel Saatler Nerelerde Satılıyor?

İsimli bayan saatleri ve resimli saatler hem fotoğrafçılarda hem de internette yaygın olarak satılıyor. Sipariş üzerine yapılıyor. Saati tercih eden kişi isimli istiyor ise bilgilerini veriyor saatin arka yüzeyindeki pil kapağına veya saatin ön yüzündeki camın içerisine isim yazılıyor. Resimli saatlerde ise kişinin seçtiği resim saatin ön yüzünde yer alıyor. Bu tür saatler kişiye özel saatlerdir. Son dönemlerde sevgili saatleri de çok satılıyor. Çiftler için yapılan saatlerde ve aynı saatin iki farklı boyutuna çiftlerin isimleri veya resimleri aktarılıyor.

Saatlerin Ücretleri

İsimli bayan saatleri başta olmak üzere kişiye özel satılan saatlerin fiyatları markasına göre değişiyor. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde daha uygun fiyatları bulmak mümkündür.

Göster:
Sırala: