İsim Bileklik

İsim Bileklik

İsimli Bileklik

İsimli bileklik; özel günlerde, özel insanlara hediye edilebilecek en güzel hediyelerden biridir. İsim tek bir isimden oluşturulabilirken, çiftlerin isimleri de tercih edilerek daha özel bir hediye oluşturulabilir. Özel günlerde arkadaş, kardeş, sevgili, anne veya baba için tercih edilebilecek modeller ile özel hediyeler oluşturmak mümkündür. Hediye edilen kişilerin daha özel hissetmelerinde etkilidir. Sevdiklerine özel ve her zaman kendilerini hatırlatacak bir hediye arayanlar için tercih edebilecekleri ideal hediye seçeneklerinden biridir.

İsimli Bileklik Özellikleri

İsimler hildes tekniği ile kazınarak oluşturuluyor. Bu nedenle kararma veya solma gibi sıkıntılar oluşturmaz. Bileklik yazısı çelik üstüne yazılır. Geri kalan kısmı çelik zincir, deri veya ip olarak tercih edilebilir. Bileklikte ip tercihi deri ip veya sırma pamuk ipten yana tercih edilir.

Bilekliklerde çelik parçanın üstüne isim yazılabileceği gibi gönderilen çift fotoğrafları da basılabilir. Sipariş notundaki açıklamalar üzerine istenen doğrultuda yazılar ve fotoğraflar düzenlenir ve hediye oluşturulur. Kısa sürede gönderim imkanı bulunuyor. Zincir seçeneği "zincir seçenekleri" kısmından hediye edilecek kişinin zevki doğrultusunda tercih edilebilir. Siparişlerde herhangi bir sıkıntı eksiklik yaşandığında kolayca irtibata geçilerek kısa sürede hediye düzenlenebilir.

Göster:
Sırala:
İsimli Geniş Çelik Bileklik B3001 -9%

İsimli Geniş Çelik Bileklik B3001

Şık ve farklı takı çe..

65,00TL 59,00TL Vergiler Hariç: 50,00TL

İsimli Çelik Bileklik

Şık ve farklı takı çe..

50,00TL Vergiler Hariç: 42,37TL

isim deri bileklik

Şık ve farklı takı çe..

35,00TL Vergiler Hariç: 29,66TL

harf bileklik

Şık ve farklı takı çe..

49,00TL Vergiler Hariç: 41,53TL